Про програму

ІДС Зодчий — це регулярно оновлювана база нормативно-правових документів у галузі будівництва, створена відповідно до наказів Мінбудархітектури України № 29 від 15.02.1994 та № 43 від 09.03.1994.

Інформаційно-довідкова система Зодчий призначена для використання у повсякденній діяльності керівників підприємств будівельної галузі, виробничих відділів, а також професійних архітекторів, конструкторів, майстрів та кошторисників.

ІДС ЗОДЧИЙ | Нормативна база з будівництва.
ІДС ЗОДЧИЙ | Нормативна база з будівництва

База данных ИСС Зодчий включає понад 18500 документів у галузі будівництва. Це діючі в Україні державні будівельні норми (ДБН), ДСТУ Б, БНіП, ГОСТ, СН, ВРН, ресурсні кошторисні норми на будівельні, ремонтні, монтажні, пуско-налагоджувальні та інші роботи, а також законодавчі акти, організаційно-розпорядчі документи, методичні та довідкові матеріали Держбуду України, його правонаступників та понад 30 інших міністерств та відомств.

ІДС Зодчий дозволяє виконувати операції пошуку по базі даних та доступу до її вмісту. Ви завжди можете швидко знайти будь-який документ або групу документів за різними ознаками (дата, номер документа, назва документа тощо), а також надрукувати будь-який нормативний документ.

Модуль оновлення дозволяє оновлювати програму через Інтернет.

Інтерфейс ІДС Зодчий можливий українською та російською мовами.

ІДС Зодчий рекомендована Держбудом України для використання на підприємствах, в організаціях та установах будівельного комплексу України.

Купити ІДС Зодчий

Замовити демо-версію ІДС Зодчий